O nas

Kim jesteśmy?

_dsc4380-kopia

Przychodnia Lekarska przy ul. Ciołka 11 jest najstarszą przychodnią wchodząca w skład Zakładu. Powstała w 1954 roku, pierwotnie świadczyła usługi medyczne dla mieszkańców osiedli mieszkaniowych wzniesionych wzdłuż ulic Górczewskiej i Elekcyjnej. Na potrzeby nowoutworzonej Przychodni Rejonowej z Polikliniką został przystosowany budynek hotelu robotniczego. Obecnie w Przychodni udzielane są świadczenia Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Rehabilitacji oraz Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej dla pacjentów ubezpieczonych, jak i tych, którzy zainteresowani są usługami odpłatnymi.

Nasze usługi

Podstawowa opieka zdrowotna dla dorosłych

Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) mieści się na parterze przychodni. Umawianie na wizytę do lekarza odbywa się osobiście w Biurze Obsługi Pacjenta lub telefonicznie: (22) 299 41 02 oraz za pośrednictwem strony: http://zozwola.pl/uslugi-online/

Integralną częścią każdej poradni POZ naszego Zakładu jest gabinet pielęgniarki POZ (zabiegowy) oraz punkt pobrań.

Ambulatoryjna opieka specjalistyczna

w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej działają poradnie:

Zapisy do wszystkich poradni dla Pacjentów ubezpieczonych prowadzi Biuro Obsługi Pacjenta 22 299 41 02 wew. 2
Rehabilitacja

w ramach rehabilitacji działają:

Kierownictwo

Do korzystania ze świadczeń zdrowotnych w Przychodni Lekarskiej przy ul. Ciołka 11 zapraszają kierownik przychodni dr Ireneusz Szymański (środa  9:00-11:00) oraz przełożona pielęgniarek mgr Jolanta Pilzak.