O nas

Kim jesteśmy?

_dsc4380-kopia

Przychodnia Lekarska przy ul. Ciołka 11 jest najstarszą przychodnią wchodząca w skład Zakładu. Powstała w 1954 roku, pierwotnie świadczyła usługi medyczne dla mieszkańców osiedli mieszkaniowych wzniesionych wzdłuż ulic Górczewskiej i Elekcyjnej. Na potrzeby nowoutworzonej Przychodni Rejonowej z Polikliniką został przystosowany budynek hotelu robotniczego. Obecnie w Przychodni udzielane są świadczenia Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Rehabilitacji oraz Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej dla pacjentów ubezpieczonych, jak i tych, którzy zainteresowani są usługami odpłatnymi.

Nasze usługi

Podstawowa opieka zdrowotna dla dorosłych

Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) mieści się na parterze przychodni. Umawianie na wizytę do lekarza odbywa się osobiście w Biurze Obsługi Pacjenta lub telefonicznie: tel. nr 22 836 02 13 oraz za pośrednictwem strony internetowej: ekolejkowanie.pl, zozzapisy.pl

Integralną częścią każdej poradni POZ naszego Zakładu jest gabinet pielęgniarki POZ (zabiegowy) oraz punkt pobrań.

 

Ambulatoryjna opieka specjalistyczna

w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej działają poradnie:

Zapisy do wszystkich poradni dla Pacjentów ubezpieczonych prowadzi Biuro Obsługi Pacjenta 22 836 02 13

 

Rehabilitacja

w ramach rehabilitacji działają:

 

Kierownictwo

Do korzystania ze świadczeń zdrowotnych w Przychodni Lekarskiej przy ul. Ciołka 11 zapraszają kierownik przychodni dr Elżbieta Sosnowska oraz przełożona pielęgniarek mgr Jolanta Pilzak.